Aktualności

Panele szklane do kuchni i łazienki.

 

1)Pomiary i montaż: pomiary, ewentualny montaż i transport  po uprzednim ustaleniu szczegołów wykonujemy do 100km od Olkusza przy minimalnym zamowieniu 1m2.

a) Samodzielny pomiar: wymiar panelu mierzymy od sciany do wybranego miejsca odejmując po 2 mm z każdej strony (obu  boków, góra, dół).

UWAGA !!! pomiarów prosze dokonywać bardzo dokładnie co do 1mm a nastepnie wszystkie informacje związane z pomiarem przesłać na adres mail lub  przy finalizacji zamowienia. 

Jeśli mają Państwo wątpliwości jak dokonać pomiaru, prosimy o kontakt telefoniczny , dokładnie wyjśnimy jak je wykonać.

b) Pomiar otworów pod gniazdka:  dokonujemy mierząc odleglośc od ściany do środka otworu (uwzgledniając pomniejszenie o 2mm jak w pkt.1a)


 

c) Samodzielny montaż: montaż panela należy dokonywać po wczesniejszej konsultacji z doradcą naszej firmy, montaż polega na  przyklejeniu panela do ściany , panel mozna kleić bezposrednio na tynk uprzednio zagruntowany, ścianę lub np. stare kafelki. Do klejenia polecamy klej firmy: LAKMA "Silikon do luster". Klej kładziemy na panelu gęsto plackami minimum 5cm od brzegów lub przyklajemy za profil, nastepnie dociskamy panel do ściany i jesli to konieczne podpieramy aby sie nie obsunął. Po 24 godzinach panel jest przyklejony.

d) Montaż oraz transport:  Oferujemy ewentualny montaż po uprzednim ustaleniu jego szczegułów i zakresu  wraz z transportem.

Przy zakupie powyżej 2m2 proponujemy transport oraz  ewentualny montaż do 200km od Olkusza, przy zakupie powyżej 3m2 do 300 km od Olkusza itd. Koszt transportu i warunki montażu zawsze są uzgadniane przed realizacją prac.

 

2) Pakowanie: panele pakowane są pomiędzy 2-centymetrowy syropian nastepnie ładowane do drewnianych skręcanych skrzyń.

 

 

 


 

 

Panele podświetlane

Dają  niesamowite wrażenie przestrzennosci grafiki oraz efekt świetlny w pomieszczeniu.

Można zastosować  podswietlane krawędziowe lub pełne tylne. Przykłady podświetleń znajdują się poniżej, jeśli są Państwo zainteresowani niestandardowymi wymiarami prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w sprawie wyceny.

Podświetlenie krawedziowe: uzyskujemy za pomocą diod Led . Z każdej ze stron panela montowany jest  profil aluminiowy z diodami, w zestawie również jest zasilacz. Dostają Państwo gotowy kompletny produkt.

 

Podświetlenie pełne tylne: uzyskujemy poprzez  zastosowanie specjlanych materiałów rozpraszających światło na całej jego powierzchni.  Cały panel znajduje sie w  konstrukcji na bazie profilu aluminiowego. W ten sposó możemy podswietlić dowolnie wybraną i nadrukowaną grafike, panele mają możliwość wymiany grafiki.

 

         

              Podświetlenie krawędziowe                                                      Podświetlenie pełne

 

 


 

 

Płytki / Kafelki Szklane:


1)Pomiary montaż: pomiary, ewentualny montaż i transport  po uprzednim ustaleniu szczegołów wykonujemy do 100km od Olkusza przy minimalnym zamowieniu 1m2.

a)Samodzielny pomiar: ustalamy ile miejsca przeznaczymy na kafelki, nastepnie ustalamy wielkośc kafelek jaka nam odpowiada z uwzglednieniem fugi 3-4mm jeśli taka ma być .

b) Samodzielny montaż: montaż płytek wykonujemy tak samo jak tradycyjnych płytek ale za pomocą kleju który polecamy firmy LAKMA "Silikon do luster" na uprzednio zagruntowaną ścianę. Płytki mozna kłaść na dwa sposoby z fugą lub bez fugi.

 

 

 

 


 

 

Obrazy na Plexi:


Samodzielne zawieszenie: do kżdego obrazu dodawane są zawieszki które należy nastepnie przykleić na tylną jego cześć na wysokośći jaka nam odpowiada, nastepnie wiercimy otwór w scianie i montujemy kołek z haczykiem.

Obrazy mogą być mocowane na dystansach lub na haczyku przykłady na zdjeciach poniżej. Dystanse są dodatkowo płatne.

 

 


 

 

Szklane Fronty Meblowe:


Samodzielny Pomiar: mierzymy dokładnie co do 1mm wysokośc i szerokość frontu.

Samodzielny Montaż: szkło otrzymują Państwo z podklejonymi paskami taśmy klejącej która służy do podtrzymania szkłą w trakcie schniecia kleju , klej kładziemy bardzo niewielkimi plackami (nie zbyt grubo aby szkło nie odstawało od płyty meblowej)  na calej powierzchni nastepnie zrywamy zabezpieczenie z folii i przykladamy równoe szkło do frontu meblowego jednoczesnie dociskając mocno aby klej sie równomiernie rozprowadził. Do klejenia polecamy klej firmy LAKMA "Silikon do luster".

Pakowanie: fronty szklane pakowane są pomiędzy 2-centymetrowy styropian a nastepnie do drewnianej skrzyni.

UWAGA !!!  otwory pod klamki wycinamy tylko na odpowiedzialność klienta i nie bierzemy odpowiedzialności za niaprawidlowe ich wymierzenie przez klienta ze wzgledu na duże ryzyko błedu pomiaru.